O firmie

Oferujemy przewozy na terenie całej Unii Europejskiej i Szwajcarii samochodami o ładowności od 1 do 24 ton, przystosowanymi do przewożenia różnorodnych produktów.

Specjalizujemy się w transporcie do i z terenu Niemiec, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Francji, Austrii oraz Wielkiej Brytanii. Nadany przez Państwa ładunek znajdzie się w miejscu docelowym w ciągu maksymalnie 4 dni. Klientom, dla których czas realizacji odgrywa największą rolę oferujemy przesyłki ekspresowe. Powierzony nam ładunek dotrze w wyznaczone miejsce, w zależności od wybranej opcji w już ciągu 24 lub 48h.
Przewozimy ładunki zarówno drobnicowe, jak i częściowe. Oferujemy także samochody dedykowane, przeznaczone tylko i wyłącznie do przewozu Państwa ładunku, zgodnie z Państwa wytycznymi. Gwarantujemy terminowość i bezbłędność dostaw oraz bezpieczeństwo powierzonych nam towarów.

Transport Krajowy

Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju. Towar odbierzemy z każdego miejsca w Polsce i dostarczymy go na wskazane przez Państwa miejsce. Zlecenia realizujemy od ręki i po przystępnej cenie. Gwarantujemy terminowość i bezbłędność dostaw.

Transport Międzynarodowy

Oferujemy przewozy na terenie całej Unii Europejskiej. Dzięki usłudze transportu ekspresowego Państwa ładunek zostanie dostarczony w dowolne miejsce w Europie w ciągu 24h. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Magazynowanie

Oferujemy pełen zakres usług logistycznych, a do dyspozycji naszych Kientów oddajemy powierzchnie magazynowe przeznaczone do przechowywania zarówno małej wielkości towarów, jak i ładunków wielkogabarytowych.